Menu

APARTAMENT – patchwork we wnętrzu

Poniżej przedstawiamy Państwu kolejny projekt apartamentu, który aktualnie jest w realizacji. Meble patchworkowe komponują się idealnie we wnętrzach współczesnych urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym jak i eklektycznym. Mogą stać się interesującym kontrapunktem w szczególności w aranżacjach minimalistycznych. W tym przypadku patchwork pojawia się na krzesłach przy stole dzięki czemu strefa jadalni skupia na sobie uwagę. Warto pamiętać, że w pozostałej części aranżacji powinniśmy postawić na minimalistyczne wzornictwo, aby nie uzyskać wrażenia przesytu, a efekt spójności, wyważenia, modnej kompozycji. Wnętrze utrzymane w kolorystyce bieli, szarości oraz drewna. Dodatkowo pojawiła się butelkowa zieleń oraz kolor żółty, który ożywia wnętrze.

Aranżacja wnętrz wymaga wyobraźni. Na kreatywne rozwiązania postawiliśmy właśnie podczas projektowania apartamentu, zestawiając ze sobą elementy wyposażenia w żywych barwach. Kanapę w tkaninie o kolorze butelkowej zielni dopełniają miękkie żółte poduszki, które stanowią jednocześnie interesującą dekorację. Jeden mocny akcent w wystroju wnętrza w zupełności wystarczy. Pozostałe meble powinny pozostać stonowane i eleganckie.
Krzesło patchworkowe w biało-czarne wzory nie walczy o uwagę odbiorców, ale w niewymuszony sposób przyciąga oko. Jego nowoczesny design świetnie prezentuje się na tle drewna w naturalnym odcieniu. Takie krzesła służą za użytkową ozdobę pomieszczenia, dlatego śmiało można zrezygnować z innych, wzorzystych propozycji.
We wnętrzu dominują szarość, biel oraz odcienie drewna i cegła. Dzięki temu przestrzeń wydaje się nowoczesna, elegancka i charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem, które z pewnością wzbudzi zachwyt domowników oraz ich gości.
Propozycja aranżacji została przygotowana w Częstochowie. Wykonaliśmy ją w zgodzie z najnowszymi trendami oraz z klasycznymi zasadami zbilansowanego wystroju wnętrz.

Architekt wnętrz Częstochowa
Aranżacja wnętrz Częstochowa
Dekoracja wnętrz Częstochowa
Elewacje budynków